• Неодамнешно
  • -8 %
Брод од RU XINLU 10pcs 10 CR2032 DL2032 CR ДО 2032 KCR2032 5004LC ECR2032 3V Литиум копчето мобилен види монета Батеријата батерии

Брод од RU XINLU 10pcs 10 CR2032 DL2032 CR ДО 2032 KCR2032 5004LC ECR2032 3V Литиум копчето мобилен види монета Батеријата батерии

DEN 91.00
DEN 98.88

Количината на стоката
Това е достапна


Опис На Производот
* 100% нов висок квалитет на генерички
* Оваа CR2032 Батеријата, обезбедува одлична комбинација на висока енергија и континуирано напон снабдување.
* Овие батерии се обезбеди долг рок на траење за да направите резервни копии на енергетски цели заедно со идеална температура отпор и супериорен капацитет на складирање.
* Напон : 3 V
* Тежина : 0.2 оз
* Модел : CR2032
* Производ Димензии : 20 mm x 3.2 mm (D x H)
* Хемија : Литиум
Исто така, може да биде познат како :
DL2032, BR2032, KL2032, L2032, ECR2032, 5004 LC, KCR2032, E-CR2032, KECR2032, SB-T15.
Употреба :
# Ласерски Совети
# Часовници
# Часовници
# Калкулатори
# Компјутери
# Камери
# Дигитални Камери
# Pda уредите
# Далечински Контроли
# Camcorders
# Електронски Игри
# Електронски Инструменти
# MP3 Играчи
# Дигитални Глас Рекордери
# Играчки
# Гликоза Во Крвта, Холестерол Тестирање Метри
# Стотици други електронски производи
Пакет се вклучени
10pcs CR2032 Батерии

Клучни карактеристики

Номиналниот Капацитет:
220mAh
Големина:
20.0X3.2mm
Број На Модел На:
CR2032
is_customized:
Yes
Номиналниот Напон:
3V
Бренд Име:
XINLU
Тип На Батерија:
Li-Ion

Слични производи во категоријата