• Неодамнешно
  • -5 %
Бесплатен превозот 10pcs Rewritable 125KHz T5577 RFID Keyfobs Keychain Key Знак ОЗНАКА За картичка coppier RFID Duplicator

Бесплатен превозот 10pcs Rewritable 125KHz T5577 RFID Keyfobs Keychain Key Знак ОЗНАКА За картичка coppier RFID Duplicator

DEN 452.00
DEN 475.20

Количината на стоката
Това е достапна


Оваа цел 10pcs 125 KHZ T5557 keyfobs
1. Високо квалитетна ABS материјал
2. Фреквенција : 125 KHz
3. Големина : 50mm x 33mm x 5.5 мм
4. Функција
T5577
Оперативен фреквенција : 125 KHZ
Капацитет на складирање : 330bits, 10 поделба, 8 малку лозинка
Прочитајте растојание : 3-10cm
Erasable живот : повеќе од 100000 пати
Складирање на податоци време : 10 години
Школка е направен со одличен анти-корозија и висока температура отпорни на удари материјали.RF чип е затворен во,пополнување на епоксидна смола,и употреба ултразвучно испитување на заварување
5.Карактеристики :
мали и исклучителен изглед, трајни, не е лесно да исчезнат.
производот е водоотпорен, shockproof, анти-корозија.
Може да се hunged на копчето прстен, лесно да се носат
6.Примена : контрола на Пристап,со Јавен превоз,паркинг,Идентитет автентикација,Присуство на управување,на Билети,Картичка за плаќање,идентификација на Производот и сл.

Клучни карактеристики

Број На Модел На:
T5557
Бренд Име:
ZOCORFID

Слични производи во категоријата