• Неодамнешно
  • -11 %
ACSS28 Вратата за Контрола на Пристап на Системот за Полнење 60kg Магнетни Заклучување +Напојување+RFID Копче Fobs

ACSS28 Вратата за Контрола на Пристап на Системот за Полнење 60kg Магнетни Заклучување +Напојување+RFID Копче Fobs

DEN 2307.00
DEN 2592.00

Количината на стоката
Това е достапна

Инаку електрични гром заклучување би се Изгоре.
Пристап контролер може да се обезбеди на корисниците со поголема погодност преку поврзување на терминалите, вклучувајќи го копчето за отворање на врата, врата, и електрични заклучи дека е нормално отворена или затворена. На state-of-the-art ПРОЦЕСОРОТ и интегрирано коло техники се применуваат за да ги задржи сите податоци од косата се должи на електричната енергија.
130 Кг за Полнење Електрични Заклучување на Вратата RFID Контрола на Пристап ID Card Password Систем
Опис :
Овој СМАРТ Близина пристап контролер користење близина систем е еден од современите системи за контрола на пристап.3 H(mm)
Арматура плоча : 74 Lx32 Wx11 H(mm)
Држи Сила : 60kg(130lbs)
Режим : NC (заклучени додека за напојување е оперативен), не успеваат safe mode
Напон : DC12 V
Тековната Влечење : 0.
Предности : Напон спектар на текст редовно од 100 V-240 V, компатибилен со светот напон, мала тежина, удобен транспорт, малите нарушување, заклучување на зголемувањето на температурата се намалува во голема мера (во споредба со моќ фреквенција на снабдување).
Овој производ нуди метод за контрола на пристап безбедно и автоматски, квалификациите за тоа како идеален опрема за бизниси, канцеларии, фабрики, и заедници. (за копче)
1 x Прирачник(за магнетна брава)
1 x Прирачник(за напојување)
1 x Прирачник(контрола на пристап на тастатурата).
AC влез : Стандард AC100 V-240 V 50-60 HZ 36 W
DC излез : Стабилизација DC12 V/ 3
Тоа контроли електрично заклучување директно.
Електричен и Магнетен заклучување Спецификации :
Заклучување Големина : 80 Lx37.
Систем за контрола на тастатура Спецификации :
Димензија : 116mm*116mm*20mm
Мемориски капацитет : 500 корисникот картички или 50 вратата отворање на лозинки
Работната далечина : за 5-15 CM
Картичката Type : ЕМ или EM компатибилен картички
Притисни Копче За Пуштање На Излезот Вклучите Спецификации :
Димензии : 86 Lx86 Wx20 H(mm)
Погоден за на Врата : Шупливи Врата
Оперативен temp : 10-55(14-131 F)
Оперативен Влажност : 0-95% (не - кондензирање)
Панел Материјал : Огноотпорни Материјали
Пакетот вклучува
1x Магнетни Заклучување на Вратата телото 60kg Силната Сила(КООРДИНАТОР на владата)
1x Арматура faceplate
1 x Контрола на Пристап Напојување
1x Притисни Копче за Пуштање на
1x RFID Близина Вратата за Влез на тастатурата
10x RFID Копче Fobs
1x пакет Монтажа хардвер комплет (за Магнетна брава)
1xpackage Монтажа хардвер (на тастатура)
1x пакет додатоци за монтирање.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
Jedrek
Број На Модел На:
ACSS28

Слични производи во категоријата