• Неодамнешно
RFID читач, USB desk-top читателот, ЕМ читач на картички,Прочитајте ги 10-цифрен, WG34 излез, usb додели картичка уред,sn:5C0004 ,мин:1pcs

RFID читач, USB desk-top читателот, ЕМ читач на картички,Прочитајте ги 10-цифрен, WG34 излез, usb додели картичка уред,sn:5C0004

DEN 384.00

Количината на стоката
Това е достапна


1.Поддршка Windows2000/XP/2003/win7
2.Оперативен фреквенција : 125 Khz
3.Картичката type : ЕМ / ID
4. Прочитајте Опсег : 3 ~ 10cm
5.Комуникациска Интерфејс : стандарден компјутер со USB тастатура порта
6.Физички Димензии : 140 X 100 X 30 mm,
7.Конекција : еден крај од USB-кабелот е поврзан со компјутер преку USB порт , поврзете еден крај читателот комуникацијата пристаниште , може да се работи !
8.Формат на податоци : Прочитајте ги 10-цифрен WG34 излез
9.Опис : Овој USB читач на картички е управувано , што значи дека корисниците не се вчита било драјвери на вашиот компјутер за да пристапите на USB тастатура порта читач на картички , читач на картички може да работи .
10.Читателот може да се користи во Windows95/ми/98/2000/XP/2003 и оперативен систем .

Клучни карактеристики

Бренд Име:
FENGLIANSECURITY
Број На Модел На:
рг-1026
Тип на картичка :
ЕМ ID
Оперативен Фреквенција:
125K
Прочитајте Опсег:
3 ~ 8cm
ourput формат:
РГ 26

Слични производи во категоријата