• Неодамнешно
  • -5 %
за epson T0981 -T0986 CISS кертриџ постојан чип За Epson Уметничките 600 700 800 710 810 725 835 837 730

за epson T0981 -T0986 CISS кертриџ постојан чип За Epson Уметничките 600 700 800 710 810 725 835 837 730

DEN 1549.00
DEN 1631.04

Количината на стоката
Това е достапна

1), Постојан чип 2), ова е само 10 поставите чип 3), ciss чип , 4) кертриџ модел : T0981-T0986 5) печатач модел : за ) Epson Перо TX420 W/TX320 F/TX235 W печатач

Клучни карактеристики

Тип:
Континуирано Мастило Снабдување Систем
Компатибилен Бренд:
Epson
боја:
Други
Број На Модел На:
T0981
Бренд Име:
БЛУМ
Компатибилен Печатач Тип:
инк-џет печатач
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes

Слични производи во категоријата