• Неодамнешно
  • -28 %
INKARENA Ciss Резервоарот Замена За HP350 351 Знд Комплет Photosmart C4480 C4280 C4580 C5280 J5780 J5730 J5780 J5785 J5790 Печатач

INKARENA Ciss Резервоарот Замена За HP350 351 Знд Комплет Photosmart C4480 C4280 C4580 C5280 J5780 J5730 J5780 J5785 J5790 Печатач

DEN 491.00
DEN 681.60

Количината на стоката
Това е достапна

INKARENA Ciss Резервоарот Замена За HP350 351 Знд Комплет Photosmart C4480 C4280 C4580 C5280 J5780 J5730 J5780 J5785 J5790 Печатач
1.Опис На Производот
Во Пакетот се Вклучени како што е подолу :
1. 1 X КОМПЈУТЕРИ Мастило во Резервоарот, 4 Color, 80ml По Секоја Боја, Инсталиран со цевковод.
2. 1 X КОМПЈУТЕРИ Вежба
3. 1 X КОМПЈУТЕРИ Т рака за Поддршка, што се користи за fix подготовка на Печатач
4. 1 X КОМПЈУТЕРИ Цевка Клип
5. 1 X КОМПЈУТЕРИ Рефил Клип
6. 1 X КОМПЈУТЕРИ Шприцеви и игли
7. 4 X на КОМПЈУТЕРИ Црна Гума за Кертриџ
8. 4 X на КОМПЈУТЕРИ Транспарентен приклучок
9. 4 X на КОМПЈУТЕРИ Цевка Наведнуваат
Одговараат За инк-џет Печатач Кертриџ листа како што е подолу
Може да се работи За Photosmart C4480 C4280 C4580 C5280 J5780 J5730 J5780 J5785 J5790 J6410 J6450 Печати итн..
2.Слика на Производот
3. Печати Тест Примерок,Сликата Повеќе Колоритни и јасно !
4. Кој го избра за нас !
5. Добар Пакување Подобра Заштита Касети
6. Услуги На Клиентите :

Клучни карактеристики

Тип:
Континуирано Мастило Снабдување Систем
Компатибилен Бренд:
HP
Компатибилен Печатач Тип:
инк-џет печатач
боја:
Други
Број На Модел На:
Ciss за 350 351
Бренд Име:
INKARENA
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Производи:
ciss Замена за HP
боја:
црна цијан магента жолта
мастило за јачина на:
Празен
Капацитет:
80ml по секој Резервоар
Се Работи За Модел На Печатач:
за Photosmart C4480 C4280 C4580 C5280 J5780 J5730 J5780 J5785 J5790
Место на Потекло:
Кина
квалитет:
100% тест пред да се испрати
Пакет:
Добро Меур кеса + Кутија
испорака:
3-5 дена

Слични производи во категоријата