• Неодамнешно
1 компјутер/лот 3 Фази 1 НЕ 1NC 25A прекинувачи 50HZ 220V/380V DIN rail монтажа на LC1-D 11 завртки Сребро контакт CJX2-2510

1 компјутер/лот 3 Фази 1 НЕ 1NC 25A прекинувачи 50HZ 220V/380V DIN rail монтажа на LC1-D 11 завртки Сребро контакт CJX2-2510

DEN 715.20

Количината на стоката
Това е достапна

Опис На Производот

Клучни карактеристики

боја:
380v, 220v
Главната Коло Оценка Напон:
380v
Бренд Име:
SBLSBR
Фаза:
3
Број На Модел На:
P151
Број на Пол:
3
is_customized:
Yes
Електрична Енергија Тип:
AC
Главната Коло Оценка Тековната:
25A

Слични производи во категоријата