• Неодамнешно
10 Поставува 12 Pin Женски Машки Denso 174661-2/184058-1 368537-1 Водоотпорен Автомобилската Електрична Опрема-shift Сензор Конектор Приклучок

10 Поставува 12 Pin Женски Машки Denso 174661-2/184058-1 368537-1 Водоотпорен Автомобилската Електрична Опрема-shift Сензор Конектор

DEN 1079.52

Количината на стоката
Това е достапна


12 Pin Женски Машки Denso 174661-2/184058-1 368537-1 Водоотпорен Автомобилската Електрична Опрема-shift Сензор Конектор Приклучок
Секој сет вклучуваат женски и машки со игли и да печати.
Ако сакате повеќе, цената ќе биде поевтина. Ве молиме во нашата продавница да се избере и купување. Исто така можете да се чувствуваат слободни да не контактирате за да добиете поевтини цени!

Клучни карактеристики

Бренд Име:
GIEXCEED
Број На Модел На:
DJ71216Y-1.8-21 DJ71216Y-1.8-11
Примена:
Автомобилската
Пол:
Машки и женски
Број На Модел На:
174661-2/184058-1 368537-1

Слични производи во категоријата