• Неодамнешно
  • -5 %
Бесплатен превозот IEC 320 C13 машки до C5 мики вертикална Десен агол адаптер,IEC 320 C6 до C14 AC PLUG КОНВЕРТОР #WPT604

Бесплатен превозот IEC 320 C13 машки до C5 мики вертикална Десен агол адаптер,IEC 320 C6 до C14 AC PLUG КОНВЕРТОР WPT604

DEN 228.00
DEN 240.00

Количината на стоката
Това е достапна


Ние Продаваме PLUG КОНВЕРТОР,AC ПАТНИЧКИ АДАПТЕР AC КАБЕЛОТ за НАПОЈУВАЊЕ,AC POWER PLUG/ГРЛО,МОЌ ВЛЕЗОТ/ИЗЛЕЗОТ,УНИВЕРЗАЛНА ПАТНИЧКИ АДАПТЕР големи.
Исто така, вклучуваат ЕМИ ФИЛТРИ,ВО ШТЕКЕР(ЗАВРТКА ТИП),ВО ШТЕКЕР(SNAP-IN ТИП),ВО ШТЕКЕР(PC ТИП),
РОКЕР SWITCHPUSH,КОПЧЕ ЗА ПРЕФРЛУВАЊЕ,ЗА ДА СЕ ПРЕФРЛАТЕ SWITCH,МИНИЈАТУРНИ ВКЛУЧИТЕ,ПРИТИСНЕТЕ ПРЕКИНУВАЧ,
Напон selsctor & ИЗЛИЗГАЈТЕ го ПРЕКИНУВАЧОТ,AC ПРИКЛУЧОЦИ,AC Adaptors,МОЌ КАНАПИ,DIP ПРЕКИНУВАЧ,ТЕРМИНАЛ БЛОКОВИ,
МИКРО ПРЕКИНУВАЧ .
Па ве молиме да се чувствуваат слободни да ни испратите вашето барање во секое време.
Опис На Производот
Производ Mame : Конвертор Адаптер IEC320-C20 ДА C13 & IEC320-C13 ДО C20
Број на модел : WA-0144
Метал Материјал : Phosphor Бронза
Пластичен Материјал : ПВЦ & PC
Безбедност на Сертификат : CE & Rohs
Тежина : 80g
Боја : Црна
Powr : 2500 W
Напон : 125 V & AC 250 V
Amper : 10 A
Пакување : 1 * Конвертор

Клучни карактеристики

Бренд Име:
JORINDO
Број На Модел На:
WA0145

Слични производи во категоријата