• Неодамнешно
5559 4.2 мм црно 8P женски приклучок Директно или Криви игла за PC компјутер ATX графичка картичка графичкиот процесор PCI-E PCIe Моќ конектор

5559 4.2 мм црно 8P женски приклучок Директно или Криви игла за PC компјутер ATX графичка картичка графичкиот процесор PCI-E

DEN 273.60

Количината на стоката
Това е достапна


За повратни информации :
ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв пат и да го решат заедно ,ви благодариме
опис на производот :
.
,

Клучни карактеристики

боја:
Права игла, Криви игла
Бренд Име:
zhiyejiand
Број На Модел На:
5557

Слични производи во категоријата