• Неодамнешно
Бесплатен превозот 1set AMP PCB 154pin ЕКИ електронски конектор, авто конектор за PCB tyco 154 pin лебди cruze приклучок конектор

Бесплатен превозот 1set AMP PCB 154pin ЕКИ електронски конектор, авто конектор за PCB tyco 154 pin лебди cruze приклучок конектор

DEN 1920.00

Количината на стоката
Това е достапна


Опис : 1 X 154 начин машки конектор за домување со pin Објект слики :
Слични Производи : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Shippment :
Објектот се испраќаат во рок од 5 работни дена откако уплатата се населиле. Ако не можете да добиете предмети во времето, ве молиме контактирајте со нас да ни прво, ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро. Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник. Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа, ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса.
Контакт :

Клучни карактеристики

боја:
1set, 2sets, 5sets
Број На Модел На:
HD154A-0.6 1.5 2.8-10

Слични производи во категоријата