• Неодамнешно
  • -20 %
Mayitr 10pcs BNC Женски BNC Женски Конектор Адаптер Спојка За видео надзор Камера Конектор

Mayitr 10pcs BNC Женски BNC Женски Конектор Адаптер Спојка За видео надзор Камера Конектор

DEN 81.00
DEN 100.80

Количината на стоката
Това е достапна

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
EA0003026
Спецификација :
100% сосема нов и висок квалитет
Конектор тип : BNC женски BNC женски
Контакт метод : Стрејт
Usad за видео или аудио сигнал на пренос
Може да се користи за да се приклучат на две машки BNC приклучок, или како родови changers
Отпорност : 50/75 ohms
Пренос на моќност : максимална пренос на моќта на 260 W
Дали рѓа : yes (анти-оксидација и ' рѓа-доказ материјал)
Материјал : Антиоксиданс бакар позлата
Термо заштита на подови од пластични материјали : Тефлон (висока температура отпорни материјал)
Пакет се Вклучени : 10 x BNC Женски BNC Женски Конектор Адаптер
Забелешка : Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Згора на тоа, царинската во некоја земја е сериозна, ако пратката е превозот од страна на брза испорака DHL,EMS, но лишени од слобода од страна на царинската управа,
купувачот ќе преземат одговорност за тоа, ако има потреба било какви информации, ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас и ние ќе направиме се најдобро да ви помогне,ви благодарам.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!
.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .

Клучни карактеристики

Број На Модел На:
BNC Женски BNC Женски
Бренд Име:
Mayitr
Контакт метод:
Директно
Отпорност:
50/75 ohms
Материјал:
Антиоксиданс бакар позлата

Слични производи во категоријата