• Неодамнешно
Бесплатен превозот 18Pin JAE ЕКИ Стандард pinheader авто машки приклучок за MX23A18SF1 автомобилската Палење подигнат конектор MX23A18NF1

Бесплатен превозот 18Pin JAE ЕКИ Стандард pinheader авто машки приклучок за MX23A18SF1 автомобилската Палење подигнат конектор

DEN 288.00

Количината на стоката
Това е достапна


Опис : 1 X 18 начин машки конектор за домување со pin Објект слики :
Слични Производи : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Shippment :
Објектот се испраќаат во рок од 5 работни дена откако уплатата се населиле. Ако не можете да добиете предмети во времето, ве молиме контактирајте со нас да ни прво, ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро. Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник. Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа, ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса.
Контакт :

Клучни карактеристики

боја:
1sets, 5sets, 10sets, 30sest
Број На Модел На:
HD181A-1-10

Слични производи во категоријата