• Неодамнешно
  • -5 %
8pin Автомобилската Конектори Модерна Пумпа Приклучок Со Терминал DJ7081Y-2-11 / 21 8P

8pin Автомобилската Конектори Модерна Пумпа Приклучок Со Терминал DJ7081Y-2-11 / 21 8P

DEN 340.00
DEN 357.60

Количината на стоката
Това е достапна

) на објектот ќе треба пред поставување на цел,
3.Ние топло ви посакам добредојде на трговец на големо или пад на превозот продавачот за да поставите масовно цел од нас,ние ќе ви ги даде светла цена.
Белешки
1.Превозот Бесплатен превозот за вкупната тежина помалку од 2 KG преку Кина Пост Воздух Mail.
Повратни информации
Вашето мислење е моќта да им помогнам ни да се движи,па ве молиме љубезно да потрае неколку минути за да ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.Сите плаќање е заштитена од Зачувам,и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 дена.
Се Враќа&Гаранција
1.
Плаќање
1.
Време На Испорака
UPS-от, EMS, DHL, TNT, Fedex, DPEX изразат испорака обично се 5-7 работни денови кои зависат од вашата земја.Но, Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем повремено.Ве молиме имајте во предвид следење на информации може да се следи 3-10 дена по испорака.па ве молиме donot отворен спор пред тоа време ако пакет donot пристигне;
2.Ние ќе се обиде да го најде најдоброто решение за да р? e проблемот,но ве молам НЕ НЕ остави негативен или неутрален пред ние го правиме ова.(Ако имате сопствен стил производи,ве молиме да ни ги испратите вашите дизајнер информации,ние може да направи за вас.И ние ќе реагираат на ист веднаш!Ако не сте задоволни со нас,ве молиме љубезно ни каже причините и деталите. Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит
За chromatism
Она што се гледа на сликата е апсолутно она што се, но поради светло,Камера Ефекти,резолуција на екранот и други причини, слики и објекти може малку боја разлика, ве молиме во вид надвладее,фотографии само за referece.Врати објектот мора да содржи вашето име, адреса, објект, дење, телефон, како што се плати, а ако се бара враќање на парите или замена.Ви благодариме!^_^.Ние гарантираме за сета стока што се продава.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред biddingying.

Клучни карактеристики

боја:
5sets машки, 5 групи женски, 5sets машки женски
Бренд Име:
YUEQINGLIAOWANG
Број На Модел На:
DJ7081Y-2-11 / 21
Тип:
Адаптер
Примена:
Автомобили, Осветлување
Пол:
машки и женски

Слични производи во категоријата