• Неодамнешно
  • -6 %
автомобил wire конектор еки машки женски wire конектор осигурач приклучок конектор автомобилската жици 2 pin терминал штекер DJ7021-3.5-21

автомобил wire конектор еки машки женски wire конектор осигурач приклучок конектор автомобилската жици 2 pin терминал штекер

DEN 2121.00
DEN 2256.00

Количината на стоката
Това е достапна


Материјал повеќе : PA66
Странски Модел : DJ7021-3.5-21
Боја : црна
Минимален Пакет : 200 сет
Над цена содржи Терминал и печат

Клучни карактеристики

Број На Модел На:
DJ7021-3.5-21
боја:
Црна
Материјал повеќе:
PA66
Име:
DJ7021-3.5-21

Слични производи во категоријата