• Неодамнешно
F Тип машки на F тип Женски UHF Коаксијален Конектор за CATV Коаксијален кабел адаптер 100pcs/многу

F Тип машки на F тип Женски UHF Коаксијален Конектор за CATV Коаксијален кабел адаптер 100pcs/многу

DEN 695.52

Количината на стоката
Това е достапна


F Тип машки на F тип Женски UHF Коаксијален Конектор за CATV Коаксијален кабел адаптер 100pcs/многу

Клучни карактеристики

Број На Модел На:
FF-FFx100
Бренд Име:
HENGCHANG

Слични производи во категоријата