• Неодамнешно
  • -22 %
100pcs/многу BNC Q9 Заварување Конектор Бакар Vedio Позлатени Конектори 75-2-1

100pcs/многу BNC Q9 Заварување Конектор Бакар Vedio Позлатени Конектори 75-2-1

DEN 2714.00
DEN 3480.00

Количината на стоката
Това е достапна


BNC Q9 Заварување Конектор Бакар Vedio Позлатени Конектори 75-2-1
100pcs/многу

Клучни карактеристики

Број На Модел На:
конектор

Слични производи во категоријата