• Неодамнешно
1pcs 17cm Лаптоп Моќ dc џек конектор со кабел одговара за Леново G500S G505S серија dc штекер порта

1pcs 17cm Лаптоп Моќ dc џек конектор со кабел одговара за Леново G500S G505S серија dc штекер порта

DEN 239.52

Количината на стоката
Това е достапна

1pcs 17cm Лаптоп Моќ dc џек конектор со кабел одговара за Леново G500 S G505 S серија dc штекер порта
Се применуваат за Леново G500 S G505 S серија dc штекер порта
Висок квалитет
1pcs конектор кабел

Клучни карактеристики

Бренд Име:
YOOGY
Број На Модел На:
DC Конвертор
Примена:
Осветлување, моќ конектор
Тип:
DC Конектор

Слични производи во категоријата