• Неодамнешно
  • -22 %
50pcs/многу BNC Ладно Притискање Конектор Q9 Главата Следење Видео Кабел Истиснување Конектор Три Парчиња 75-5

50pcs/многу BNC Ладно Притискање Конектор Q9 Главата Следење Видео Кабел Истиснување Конектор Три Парчиња 75-5

DEN 1362.00
DEN 1746.72

Количината на стоката
Това е достапна


BNC Ладно Притискање Конектор Q9 Главата Следење Видео Кабел Истиснување Конектор Три Парчиња 75-5
50pcs/многу
Име : Crimp тип BNC конектор (попозната како Q9)
Модел : 75-5 BNC, потребата за -3, ве молиме порака О
Интерфејс : јавни
Материјал : позлатени бакар
Употреба : Широко се користат за следење видео линии и други врски помеѓу конверзија врска

Клучни карактеристики

Број На Модел На:
конектор

Слични производи во категоријата