• Неодамнешно
1pcs DC30100EA00 Моќ dc џек со кабел одговара за Acer Пакард Бел Easynote серија лаптоп dc штекер порта

1pcs DC30100EA00 Моќ dc џек со кабел одговара за Acer Пакард Бел Easynote серија лаптоп dc штекер порта

DEN 205.92

Количината на стоката
Това е достапна

1pcs DC30100 EA00 Моќ dc џек со кабел одговара за Acer Пакард Бел Easynote серија лаптоп dc штекер порта
Се применуваат за Acer Пакард Бел Easynote серија лаптоп dc штекер порта DC30100 EA00
Висок квалитет
1pcs конектор кабел

Клучни карактеристики

Бренд Име:
YOOGY
Број На Модел На:
DC Конвертор
Примена:
Осветлување, моќ конектор
Тип:
DC Конектор

Слични производи во категоријата