• Неодамнешно
10pcs позлатени Кабловска ТЕЛЕВИЗИЈА CATV Конектор AntennaTV Женски DIY

10pcs позлатени Кабловска ТЕЛЕВИЗИЈА CATV Конектор AntennaTV Женски DIY

DEN 257.28

Количината на стоката
Това е достапна

10pcs позлатени Кабловска ТЕЛЕВИЗИЈА CATV Конектор Antenna TV Женски DIY Тип : ТВ женски конектор Позлата : Goldpalted Количина : 10pcs DIY за Кабелска ТЕЛЕВИЗИЈА

Клучни карактеристики

Бренд Име:
DexMRtiC
Број На Модел На:
HN-----87

Слични производи во категоријата