• Неодамнешно
  • -22 %
10pcs/многу Ладно Притискање BNC Приклучок за Монитор Видео Кабел Crimp Конектор Q9 Три-piece75-3

10pcs/многу Ладно Притискање BNC Приклучок за Монитор Видео Кабел Crimp Конектор Q9 Три-piece75-3

DEN 426.00
DEN 546.72

Количината на стоката
Това е достапна


Ладно Притискање BNC Приклучок за Монитор Видео Кабел Crimp Конектор Q9 Три-piece75-3
10pcs/многу
Име : Crimp тип BNC конектор (попозната како Q9)
Модел : 75-3 BNC, потребата за -5, ве молиме оставете порака О
Интерфејс : јавни
Материјал : позлатени бакар
Употреба : Широко се користат за следење видео линии и други врски помеѓу конверзија врска

Клучни карактеристики

Број На Модел На:
конектор

Слични производи во категоријата