• Неодамнешно
  • -22 %
10pcs/многу BNC Q9 Женски Конектор Анти-заварување Конектор Висока температура Фиксни За Panel

10pcs/многу BNC Q9 Женски Конектор Анти-заварување Конектор Висока температура Фиксни За Panel

DEN 396.00
DEN 506.88

Количината на стоката
Това е достапна


BNC Q9 Женски Конектор Анти-заварување Конектор Висока температура Фиксни За Panel
10pcs/многу
Материјал : чист бакар
Изолација материјал : висока температура отпорни PTFE
Бакар орев бакар заптивка

Клучни карактеристики

Број На Модел На:
конектор

Слични производи во категоријата