• Неодамнешно
  • -0 %
YGK-007 64*23.5*75mm(WxHxD) diy елоксирани алуминиумски комплет сребрени и sandblast со L panel

YGK-007 64*23.5*75mm(WxHxD) diy елоксирани алуминиумски комплет сребрени и sandblast со L panel

DEN 115.00
DEN 115.20

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

боја:
75L сребрена плоча L, 75L sandblast сребро, 110L четка црна
Бренд Име:
GOF
Број На Модел На:
YGK-007

Слични производи во категоријата