• Неодамнешно
  • -5 %
1 парче DC 5.5x1.7mm / 5.5*1.7 мм Приклучок 90 десен агол кабелот на Конекторот Лаптоп Кабел За Acer компјутер 120cm

1 парче DC 5.5x1.7mm / 5.5*1.7 мм Приклучок 90 десен агол кабелот на Конекторот Лаптоп Кабел За Acer компјутер 120cm

DEN 123.00
DEN 129.60

Количината на стоката
Това е достапна


Опис
DC Напојување Приклучете 5.5x1.7mm Полнач за Лаптоп Кабел За Acer / Ben Q Итн.
DC Совет Димензија :
1) надворешен дијаметар : 5.5 мм
2) Внатре дијаметар : 1.7 мм
Кабел целосна должина : околу 1.2 метри
Количина : 1 парче
Објектот се покаже како на следниве слики :
Превозот
1) Производот ќе биде предаден само откако ќе се прими целосната уплата,повеќето наредби брод во рок од 1-3 дена по уплатата примена (освен Одмор).
2) Ние брод објект како адреса, па ве молиме да ја проверите вашата адреса мора да бидат точни.
3) Предмети кои се испраќаат од Хонг Конг или Сингапур Воздух Пошта Поштенски Стапки од страна на Хонг Конг или Сингапур поштата, време на Испорака ве молиме прочитајте ја следнава табела
Земја/Регион Превозот време Совети УСА/ Германија Обично 10-32 работни дена Ако не можете да го добиете во 35-50 дена,
ве молиме контактирајте со нас!ние ќе
одговор во рок од 1-3 дена. Канада / шпанија Обично 12-45 работни дена Австралија Обично 10-30 дена Италија Обично 21-49 работни дена Европа( освен Италија ) Обично 10-45 работни дена Израел Обично 12-45 работни дена Бразил/ Русија Обично 21-55 работни дена во други области Обично 15-50 работни дена
4) Поради варијација на поштенски услуги во различни области, некои области може да потрае малку подолго.
5) Сите предмети ќе се означени како подарок и ниска вредност за да се избегне данок и должност,но ние не се одговорни за наплаќаат данок како не намера.
Враќање & Наплата
Ние нема да ги прифати назад предмети, ако се физички оштетени или се користи.

Клучни карактеристики

Број На Модел На:
5.5x1.7

Слични производи во категоријата