• Неодамнешно
  • -22 %
10pcs/многу BNC Следење Кабел Конектор Q9 Опашка Скокач 64 Анаеробна Чист Бакар

10pcs/многу BNC Следење Кабел Конектор Q9 Опашка Скокач 64 Анаеробна Чист Бакар

DEN 494.00
DEN 633.12

Количината на стоката
Това е достапна


BNC Следење Кабел Конектор Q9 Опашка Скокач 64 Анаеробна Чист Бакар
10pcs/многу

Клучни карактеристики

Број На Модел На:
конектор

Слични производи во категоријата