• Неодамнешно
1pcs L16 N тип конектор 50-9 N конектор за 9mm коаксијален кабел спојка Бесплатен превозот

1pcs L16 N тип конектор 50-9 N конектор за 9mm коаксијален кабел спојка Бесплатен превозот

DEN 143.52

Количината на стоката
Това е достапна


L16 N тип конектор 50-9 N конектор за 9mm коаксијален кабел спојка Бесплатен превозот 1pcs
Напомена : нови следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се проследи само befor пристигне на аеродром на вашата земја,ве молиме изберете Кина Пост Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации.

Клучни карактеристики

Број На Модел На:
N-9
Бренд Име:
HENGCHANG

Слични производи во категоријата