• Неодамнешно
  • -9 %
SMD Tantalum Capacitor 157C 16V 150UF E 7343 AVX

SMD Tantalum Capacitor 157C 16V 150UF E 7343 AVX

DEN 218.00
DEN 240.00

Количината на стоката
Това е достапна

SMD tantalum кондензатори

Клучни карактеристики

Тип:
tantalum capacitor
Бренд Име:
ZHIPU
Capacitor категорија:
Tantalum electrolytic кондензатори
Capacitor структура:
Фиксна Capacitor

Слични производи во категоријата