• Неодамнешно
A956GOT-TBD A956GOT-SBD-Б A956GOT-LBD Екран на Допир за стакло нови

A956GOT-TBD A956GOT-SBD-Б A956GOT-LBD Екран на Допир за стакло нови

DEN 2064.00

Количината на стоката
Това е достапна

A956 GOT-TBD A956 GOT-SBD-Б A956 GOT-LBD Екран на Допир за стакло нови
Забележи : Ако сакате никаква помош, можете да контактирате со вашиот услуги на клиентите или ни даде вашата е-мејл поле, ние ќе ви одговори во рок од 12 часа
Сите производи ќе бидат тестирани пред превозот
За сите за да мора да се вратат на нас, ако од која било причина не ви се допаѓа тоа ,можете да го нарачате тогаш ќе ги прифати по правило, ние го плати превозот цена
од кина, купувачот мора да ги плати за враќање на трошоците од страна на EMS само,ве молам, не цел ако не се прифатат
Ние нудиме :
1.Обезбеди 24*7 поддршка на корисниците на.
2.Нудиме на нашите клиенти долниот Кинески цена.
3.Насочат на купување и плаќање на процесот.
4.Ја испорача стоката до нашите клиенти од целиот свет со брзина и прецизност.
5.Се обезбеди врвен квалитет на нашите производи.
6.Им помогне да најдете производи и производители во Кина.

За било какви прашања ве молиме контактирајте со нас на :
Услуги На Клиентите : Gi Gi Lin
САНДАЧЕ : cs @ 3605buy.com
SKYPY : Customer Service_3605buy

Клучни карактеристики

Должина на кабел:
A956GOT TBD, A956GOT SBD Б, A956GOT LBD
Тип:
SATA Кабли
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
samkoon
Број На Модел На:
A956GOT-TBD A956GOT-SBD-Б A956GOT-LBD
статус:
Нови
Статусот 2:
Компатибилен допир
Производи Статус:
Акции

Слични производи во категоријата