• Неодамнешно
  • -10 %
15.6 инчен Лаптоп Шарки Покрие Hing Капа За Asus X555 X555L X555B X555S X555D Y583 W509 VM510 W519L

15.6 инчен Лаптоп Шарки Покрие Hing Капа За Asus X555 X555L X555B X555S X555D Y583 W509 VM510 W519L

DEN 518.00
DEN 576.00

Количината на стоката
Това е достапна

Здраво Пријател, за Ова производи, имаме голем Број Акции сега ! Можете директно Плаќање, ние ќе ви покажеме нашата брзо пратката и добар квалитет на производите ! - Детали за производот : Состојба : Сосема Нов и 100% работи ВО ПАРК : ДА Превозот Време : ≤ 2 дена Бесплатен превозот од : Кина пост Воздух Авион Mail ( RF xxx CN ) Ако купувачите треба неговата цел(а) итна,Тогаш вие исто така може да се избере превозот начин од страна на : DHL, TNT, EMS, e-EMS, e-pack .. Пакет : Стандард пакување ( вети : Во safty ) Гаранција : 3 Месеци За нас : Здраво Пријател , имајте пријатен ден ! Ова е Џек, нашата компанија е во Фокусот на продажба : лаптоп делови . Ние се инсистира на понудата : добар квалитет, добра Цена, и добра продажба на услуги за нашите клиенти. Во главно производи се : лаптоп екран, Тастатура, LCD случај маска, Меморија, DC моќност Џек, LCD кабел, CPU Вентилатор, батерија.. ние обично испратите нашите клиенти неговите наредби во рок од 2 дена со safty пакување. исто така, клиентите можат да ги добие неговите наредби за : 25 - 30 дена, АКО превозот од Кина пост Воздух Авион Mail Продажбата на Услугата : Било каква помош или Ако сакате прават бизнис со нас повторно. Потоа, Тука можете да не контактирате преку : Skype ID : снабдувач.laptopparts Whatsapp : +86 15259259169 Благодарение Најдобри посака за вас и за вашиот целото семејство Џек.

Клучни карактеристики

Должина на кабел:
15.6 инчен
Пакет:
Yes
Тип:
Моќ Кабел
Бренд Име:
Fuyuan
Број На Модел На:
Шарки Капа
Производи Статус:
Акции

Слични производи во категоријата