• Неодамнешно
GYXTW 6 Основни Еден Режим Отворено Armoured 0.6 СМ Линија со Дијаметар од Оптички Влакна-Кабел

GYXTW 6 Основни Еден Режим Отворено Armoured 0.6 СМ Линија со Дијаметар од Оптички Влакна-Кабел

DEN 8112.00

Количината на стоката
Това е достапна

Или можете да оставите порака да ни каже колку треба да се направи царинска декларација. Ако тоа е квалитетот проблем, купувачот може да поднесе тврдат рамките 15days по приемот на стоката, купувачот мора да обезбеди на фотографии или видео и други докази за да продавачот за да се идентификуваат. Ако постојат некои неочекувани проблеми се случи, ние се надеваме да ги реши проблемите со купувачот преку пријателски во следниве начини :
1.
2) Далечински земји е околу 2-8 недели. Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Настава : превозот времето е зависи од купувачот царинење време или виша Сила.

Клучни карактеристики

Должина на кабел:
100, 200M, 300 МЕТРИ, 400M, 500M
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
dower мене
Број На Модел На:
оптички влакна кабел
Тип:
Дада Трансфер На Кабел
МАТЕРИЈА:
Со челик сила член внатре
Влакна Тип:
Single-mode
Должина на кабел:
100/200M/300М/400M/500M
SKU:
Good0247
Линија дијаметар:
0.6 см

Слични производи во категоријата