• Неодамнешно
  • -10 %
USB 2.0 Тип Двојно-еднострани Машки да USB A Машки Право Лев Агол Продолжување Адаптер Конвертор на Податоци Краток Кабел

USB 2.0 Тип Двојно-еднострани Машки да USB A Машки Право Лев Агол Продолжување Адаптер Конвертор на Податоци Краток Кабел

DEN 116.00
DEN 128.64

Количината на стоката
Това е достапна


Опис :
USB 2.0 Тип Двојно-еднострани Машки да USB двострано Машки Право Лев Агол Продолжување Адаптер Конвертор на Податоци Краток Кабел
-USB за да 5 Pin USB Конвертор ви овозможува лесно да конвертирате постоечките кабли за вашите потреби.
-USB 5 Pin Адаптер целосно компатибилен со USB 1.1 & USB 2.0
Должина : 25cm 50 CM 100 CM
Пакет Се Вклучени :
1 парче x Адаптер Кабелот USB 2.0 Тип Двојно-еднострани Машки да USB двострано Машки Право Лев Агол Продолжување Адаптер Конвертор на Податоци Краток Кабел

Клучни карактеристики

Должина на кабел:
25CM, 50CM, 100CM
боја:
Црна
Тип:
Дада Трансфер На Кабел
Бренд Име:
CY
Број На Модел На:
C-363
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No
Оклопна:
заштитените
Конектор A:
Двострано Машки
Конектор Б:
Двострано Машки

Слични производи во категоријата