• Неодамнешно
  • -8 %
Долго 9MM конектор Бела Микро USB Полнење Кабел за Samsung, Huawei HTC Мобилен телефон S4 i9100 i9500 N7100 I9220

Долго 9MM конектор Бела Микро USB Полнење Кабел за Samsung, Huawei HTC Мобилен телефон S4 i9100 i9500 N7100 I9220

DEN 176.00
DEN 191.52

Количината на стоката
Това е достапна


Микро USB Кабел за Податоци овозможува high-speed USB 2.0 цената на пренос, додека истовремено полнење на вашиот телефон преку вашиот компјутер преку USB порт.
Micro USB конектор е долго конектор, ќе наполнам телефонот и не треба отстрани случај или поклопец.
Клучна Карактеристика и на Гости : Организирање на дигиталните датотеки (музика, слики и контакти) на вашиот КОМПЈУТЕР Префрлете датотеки директно на вашиот мобилен телефон за користење на овој кабел (file видови се ограничени на вашиот мобилен телефон модел). Компатибилност : Сите Микро usb мобилен Телефон, како што се Samsung Galaxy S4 i9500 S3 i9300 Должина : 100cm

Клучни карактеристики

Должина на кабел:
1m
боја:
Бела, Црна
Тип:
Дада Трансфер На Кабел
Бренд Име:
CY
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
U2-183
Производи Статус:
Акции
Тип:
USB Кабли

Слични производи во категоријата