• Неодамнешно
  • -8 %
1PCS USB 2.0 Машки да Б Машки Надолу аглеста 90 степени Печатач, скенер HDD кабелот од 1,5 m/5FT

1PCS USB 2.0 Машки да Б Машки Надолу аглеста 90 степени Печатач, скенер HDD кабелот од 1,5 m/5FT

DEN 220.00
DEN 239.52

Количината на стоката
Това е достапна


90 степени Аглеста USB2.0 Машки - Б Машки кабел
Lenght : 150cm
USB 2.0 Б тип на маж е аглеста 90 степен тип
со плетенка кабел

Клучни карактеристики

Должина на кабел:
1.5 м
боја:
Црна
Тип:
Дада Трансфер На Кабел
Бренд Име:
CY
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
Кабел USB 2.0
Производи Статус:
Акции

Слични производи во категоријата