• Неодамнешно
На интернет Live Stream Игра Видео Фотографирање EZCAP 284 HDMI YPbPr Рекордер Кутија за XBox PS3, PS4 ТВ СТ Медицинска Нега Видео Запис

На интернет Live Stream Игра Видео Фотографирање EZCAP 284 HDMI YPbPr Рекордер Кутија за XBox PS3, PS4 ТВ СТ Медицинска Нега

DEN 3695.04

Количината на стоката
Това е достапна

HDMI помине преку функцијата гарантира мазна HD игри искуство дури и при снимањето. -Со Микрофон во, може да снимајте ги вашите гласовни со видео заедно. Со HDMI 1080 P Пропуст, можете да играте HD игра кога сте снимање тоа. Ние не сме одговорни за царински давачки или било која такси (ако имаат,купувачите треба да биде одговорен за тоа)
Ако објектот е дефектен, или испратен погрешен ќе може да ја врати стварта во рок од 14 дена за замена или целосно враќање на средствата. Yanwen Економски Воздух Mail и 4 PX Сингапур Пост НП Про не е trackable, Други превозот начин е trackable. како на пример : Некои клиенти влезе У како V, Z како 2, 1 како што е Л, Б 8, 5 како S итн. Дури и подобро, тоа не PC прашани, Едноставно Еден кликнете на Копчето за Снимање, 1080p снимање се прави веднаш.
Топло Забелешка : Pls прочитајте ги следниве информации пред да го одржи редот!! благодарение)
Поради различни фабрика серии,реални објект може да биде малку различни во outlook или боја, но истата функција и на квалитетот,pls белешка и да се разбере,ви благодариме !
Внимание : Сите производи доаѓа без својот мало пакување,ако треба,pls контактирајте со нас пред да го купите! 1. Топло Забелешка : Откако ќе се поврзете на видео излез ,ако зелен сигнал извор менувачот покажува не важи сигнал, во тоа време,тоа не е се снима, ако не е постојано зелено светло ,значи можете да снимате сега Blu-ray / PS 3 или други уреди со HDCP, треба да се скрши прв пред рекорд Преглед : На ezcap284 HD 1080 P Видео Снимајте е кутија дека евиденција и потоци вашиот игра до 1080 P. Време на испорака : Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас да се продолжи време на испорака за вас. и продавница во У диск, отстранлив хард диск или SD картичка која е вметната за да нашите ezcap284 . Можете само да кликнете на копчето за СНИМАЊЕ за да ја снимите вашата игра. Тука е видео снимка референца : Копирај го овој линк на вашиот веб-сајт - - - pan. Пренослив дизајн - 140(L) × 74(W) × 23(H) mm, го донесе надвор од вашата соба и споделување на игра и забава со вашите пријатели насекаде. Со видео извор на префрлување функционира со remoter контрола, и 720 P/1080 P снимање на квалитетот на избор .

Клучни карактеристики

Должина на кабел:
Други
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел На:
Ezcap284
Бренд Име:
Ezcap
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No

Слични производи во категоријата