• Неодамнешно
Десктоп компјутер КОМПЈУТЕР со ПРОЦЕСОР 15/i7 RAM меморија 8/16 GB SSD 120GB вода за ладење случај и 21.5/23.6/27 инчен монитор

Десктоп компјутер КОМПЈУТЕР со ПРОЦЕСОР 15/i7 RAM меморија 8/16 GB SSD 120GB вода за ладење случај и 21.5/23.6/27 инчен монитор

DEN 156000.00

Количината на стоката
Това е достапна

46(V) агол на Гледање H : 178 V : 178 Резолуција(Typ.) 5000000 : 1) Функцијата на Конекторот VGA+SPK Работата на OSD language 12 Јазици Карактеристики VESA ѕид 100x100 mm Кенсингтон брава 7 x 3 mm Говорникот 2x2 W Моќ Тип DC напојување Напон AC 100-240 V 50/60 Hz, 1.95 kg Вчитување количина.7 MBrightness на (Typ.) 14ms Contrast односот на (Typ.) 5000000 : 1 Function Connector VGA+SPKOperation OSD language12 Languages Features VESA ѕид mount100x100 mm Kensington заклучување 7 x 3 mm Speaker2x2 WPower Type DC моќност supply Voltage AC 100-240 V 50/60 Hz, 1.5" SSD уред) Тежина N.5" Rack (Поддршка 2*2.60 mm (Лево); 0.)250cd/m2 Response време на (Typ.) 14ms Contrast ratio(Typ.2745mm Display color16.) 1920x1080 Точка pitch0.45 mm; Задните : 12cm Вентилатор * 1 (изборен) М/Б Тип ATX / Micro-ATX / Mini-ITX Врвот : 12cm Вентилатор * 2 (изборен); Надворешна 5.
Десктоп компјутер КОМПЈУТЕР со ПРОЦЕСОР 15/i7 RAM меморија 8/16 GB SSD 1 T/120 GB вода за ладење случај и 21.8"(16 : 9) LED IPS МОНИТОР
Panel Viewing area527.1 AConsumption
.2745 mm Дисплеј во боја 16.) 1920x1080 Точка теренот 0.7 M Осветленоста на (Typ.1 На Потрошувачката на Стенд-од 0,5 W Додатоци Додатоци Моќ кабел / VGA кабел / Аудио кабел / User 's manual Додатоци Додатоци Моќ кабел / VGA кабел / Аудио кабел / User' s manual Димензија Единица (W x D x H) 560x42x412 mm Спакувани (W x D x H) 627x103x427 mm Тежина Н W 3.6/27 инчен монитор
Следи Dsiplay Спецификации :
23.5"*2 Side_R : Прозорец Sideboard за опција Конвертира Решетката 2 поставува Решетката за 3.) 250cd/m2 време на Одговор на (Typ.1 x 2,Нормално Микрофон & Аудио x 1; Фан Контрола на Брзината (Незадолжително); Димензија Структура : 400(L)* 183(W)* 435(H)mm Кабелот дизајн Задната плоча жица рутирање Случај : 430(L)* 190(W)* 505(H)mm Проширување Слотови Стандард x 7 Картон : Систем за Ладење Пред : 12cm Вентилатор * 3 или 240mm вода за ладење на системот* 1 (изборен) Материјал
Врвот на корица : ABS Пластика+ЖЕЛЕЗО ;
Преден панел : ABS Пластика+ЖЕЛЕЗО;
Страна панел : 0.50 mm (Десно)
Внатрешни structue : SPCC во 0. 20 GP-1035pcs(без палети) / 800pcs (на палети) 40 GP 2090pcs(без палети) / 1600pcs (на палети) 40 HQ 2465pcs(без палети) / 1720pcs (на палети)
PC СПЕЦИФИКАЦИИ : Случај Спецификации : Спецификација
Боја Црна/Бела I/O Панелот Вистински USB3.8"(16 : 9) LED МОНИТОРОТ IPS Панел Гледање област 527.25"*2 (Цена со еден tooless rack) Side_L : 12cm Вентилатор * 2 (изборен) Внатрешна 3.45 kg ПРОЦЕСОРОТ MAX H Може да се поправат не повисока од 155mm ПРОЦЕСОРОТ ПСУ ATX VGA MAX L Може да се поправат не повеќе од 390mm VGA Пакување
К=Кафеава кутија
23.

Клучни карактеристики

Капацитетот На Меморијата:
4GB
Тежина:
10
Dispaly Сооднос:
16
Графичка Картичка Чипсет:
GT X470
Број На Модел На:
AM8790
Процесор Главниот Фреквенција:
3.5
моќност:
250 W
Процесор Серија:
Intel Core i3
Чипсет Тип:
Intel H61
Дисплеј Тип:
LCD
Оперативен Систем:
Windows XP
Глувчето & Тастатура:
No
Видео Меморија Тип:
GDDR5X
Бренд Име:
GXST
Се вози тип:
CD-RW
Пристаниште:
VGA САД
RAM меморија Тип:
DDR4
Графичка Картичка Тип:
Интегрирана Картичка
Хард Диск Капацитет:
120GB
Резолуција На Екранот:
1920x1080
Процесор Core:
Quad Core
Големина На Екранот:
27
Тип:
Десктоп
Број На Модел На Процесор:
4770
Капацитетот На Меморијата:
4GB
HDD Брзина на Ротација:
SSD
Макс Зголеми Брзината:
12121212
Пакет:
Пакет 3

Слични производи во категоријата