• Неодамнешно
  • -30 %
Отворено Пешачење врвка за околу Компасот Shockproof Тактички рачен часовник Појас Види Рака за Пешачење Кампување Брод Автомобил Опстанок Посочувајќи Упатство

Отворено Пешачење врвка за околу Компасот Shockproof Тактички рачен часовник Појас Види Рака за Пешачење Кампување Брод Автомобил

DEN 125.00
DEN 179.04

Количината на стоката
Това е достапна


Опис : Тоа е компактен и лесен Отворено џеб рачен часовник стил компас Појас тока дизајн може да биде лесно и практично да се носат со За пешачење, кампување, патување и сл. Компасот не им е дозволено да бидат премногу блиску до магнетното поле, на покажувачот можеби ве вознемируваат, ве молиме да користите далеку од магнетни полиња
Спецификација : Материјал : Пластични+ABS+ЕВА Големина : Прибл.27.5х5.5cm / 10.8x2.2inch Боја : Црна
Пакетот Вклучува : 1 x врвка за околу Компасот
Ве Молиме Прочитајте Го Пред Да Го Купат
ИСПОРАКА
1.Во светот превозот, само освен неколку земји .
2.Повеќето земји ние нудиме Бесплатен Превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус , само очекуваме далечински сајтови.
3. Ние ќе брод вашата нарачка навремено по плаќање на проверка.
4.Двојно провери и потврди вашата нарачка адреса натпревар превозот адреса, ние само брод цел адреса.
5.Време На Испорака :
6. Ако не сте добиле вашата нарачка по 25 работни дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Ние и ветуваме ние ќе им помогне додека пратката пристигнува за вас!
Плаќање
Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката. Ние ќе го организира превозот ASSP.
ПО ПРОДАЖБА НА УСЛУГИ
ПОВРАТНИ информации
За вашето задоволство и позитивни коментари ќе бидат многу важни за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5stars ако сте задоволни од нашите услуги.И ние исто така ќе ви понуди 5 ѕвезди повратни информации.
Ако имате било какви проблеми со нашите производи или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас на прво пред да остави негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Клучни карактеристики

Отворено Активност:
Крстоносните
Големина:
Approx.27.5x5.5cm
Со Noctilucent се Прикаже или да Не:
No
Број На Модел На:
Тактички Рачен Часовник Види Појас
Вршење На Режимот:
Рачен Часовник Тип
Водоотпорен / Водоотпорен:
No
Shockproof или Не:
Yes
Употреба:
Посочувајќи Упатство
Dial Екранот:
Покажувач
Бренд Име:
MagiDeal
Случај Материјал:
Пластични
Материјал:
Пластика, ABS ЕВА
боја:
Црна

Слични производи во категоријата