• Неодамнешно
  • -10 %
2018 Нови 20 Стилови!! BABYYOYA 175 Степен Покрие Сонцето и Седиште Перница Поставите Yoya yoyo Бебе Шетач Додатоци Фрли Сенка И Подлога

2018 Нови 20 Стилови!! BABYYOYA 175 Степен Покрие Сонцето и Седиште Перница Поставите Yoya yoyo Бебе Шетач Додатоци Фрли Сенка

DEN 858.00
DEN 952.80

Количината на стоката
Това е достапна

2017 Нови 30 Стилови!! BABYYOYA 175 Степен Покрие Сонцето и Седиште Перница Поставите Yoya yoyo Бебе Шетач Додатоци Фрли Сенка И Подлога ние само продажба на додатоци, без шетач Забелешка : 1. Не вклучувајќи Бебе Шетач. 2. Може да одговараат за Бебе Yoya,YUYU,YOYO,VOVO,babysing,MICbaby,KIDD,YOYA и така натаму! 3.Ќе добиете : 1pcs sunshade , 1pcs седиште перница

Клучни карактеристики

Тип:
седиште перница
Возраст Опсег:
19-24M,13-18 МИЛИОНИ,7-9M,10-12M,4-6M,4-6Y,2-3Y,0-3М
Бренд Име:
babyyoya
Материјал:
Полиестер
сертификација:
EN,ASTM
Број На Модел На:
yydp004
Тип:
шетач седиште подлога
Производот:
yuyu/yoya/yoyo Шетач Додатоци
Пакување:
opp
Стил:
babyyoya шетач додатоци
shapeyoyo Шетач sunshade:
yoyo шетач Сонцето, Штит и подлога
Пакет на Торбичка:
yoyo бебе шетач додатоци
Материјал:
Polyeste
Име на производ:
babyyoya шетач седиште перница
Број на Тркала:
на четири тркала
Товарот:
15kg

Слични производи во категоријата