• Неодамнешно
Две-necked колба директно форма,со два necks стандард мелење устата,Капацитет 1000ml,Средината заеднички 29/32,странични заеднички 24/29

Две-necked колба директно форма,со два necks стандард мелење устата,Капацитет 1000ml,Средината заеднички 29/32,странични заеднички

DEN 788.16

Количината на стоката
Това е достапна


Ако сакате да се прилагодите на производи од стакло или да побара други прашања, ве молиме контактирајте го нашиот E-mail : [email protected] com .
Две-necked колба директно форма,со два necks стандард мелење устата,Капацитет 1000ml,Средината заеднички 29/32,странични заеднички 24/29
Максимален дијаметар на колба е околу 137 mm.
Капацитет : 1000ml
Средината j oint : 29/32
Странични заеднички : 24/29

Клучни карактеристики

Капацитет:
1000ml
Класификација:
Колба
Број На Модел На:
Две-necked директно колба 1000ml 29/32+24/29

Слични производи во категоријата