• Неодамнешно
Три-necked колба вертикален форма,со три necks стандард мелење устата,Капацитет 50мл,Средината заеднички 19/26,странични заеднички 19/26

Три-necked колба вертикален форма,со три necks стандард мелење устата,Капацитет 50мл,Средината заеднички 19/26,странични заеднички

DEN 578.40

Количината на стоката
Това е достапна


Три-necked колба вертикален форма,со три necks стандард мелење устата,Капацитет 50мл,Средината заеднички 19/26,странични заеднички 19/26
Максимален дијаметар на колба е за околу 53 милиметри.
Капацитет : 50мл
Средината j oint : 19/26
Странични заеднички : 19/26

Клучни карактеристики

Капацитет:
50МЛ
Класификација:
Колба
Број На Модел На:
Три-necked вертикален колба 50мл 19/26+19/26+19/26

Слични производи во категоријата