• Неодамнешно
1000ml 29/32 Заедничка Лабораторија за Притисок Воедначување Капка Инка Колона PTFE Stopcock

1000ml 29/32 Заедничка Лабораторија за Притисок Воедначување Капка Инка Колона PTFE Stopcock

DEN 1554.24

Количината на стоката
Това е достапна

Производ Објект : 1000ml 29/32 Заедничка Лабораторија за Притисок Воедначување Капка Инка Колона PTFE Stopcock
Материјал : GG-17
Капацитет : 1000 ML
Заедничката : 29/32
Инка O. D : 84mm
Инка Должина : 305mm
Целокупната Lenght : 465mm
Секој Обид за 1 Парче!
Внимание : На сликата е само за референца!
Ние, исто така, имаат и други relavent производи.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

Клучни карактеристики

Бренд Име:
BINFUL,BINFUL
Класификација:
Колба

Слични производи во категоријата