• Неодамнешно
14/23 Заеднички Т Тип Адаптер Три-Начин Стакло Stopcock 105mm Должина Лабораторија Стакло

14/23 Заеднички Т Тип Адаптер Три-Начин Стакло Stopcock 105mm Должина Лабораторија Стакло

DEN 244.32

Количината на стоката
Това е достапна


Производ Објект : 14/23 Заеднички Т Тип Адаптер Три-Начин Стакло Stopcock 105mm Должина Лабораторија Стакло
Материјал : Стакло Borosilicate
Заедничката : 14/23
Вкупна Должина : 105mm
Цевка O. D : 8mm
Секој Обид за 1 Парче!
Внимание : На сликата е само за референца!
Ние, исто така, имаат и други relavent производи.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

Клучни карактеристики

Класификација:
Колба
Бренд Име:
BINFUL

Слични производи во категоријата