• Неодамнешно
1000ml 24/29 Заедничка Лабораторија за Притисок Воедначување Капка Инка Колона Стакло Stopcock

1000ml 24/29 Заедничка Лабораторија за Притисок Воедначување Капка Инка Колона Стакло Stopcock

DEN 961.92

Количината на стоката
Това е достапна

Производ Објект : 1000ml 24/29 Заедничка Лабораторија за Притисок Воедначување Капка Инка Колона Стакло Stopcock
Материјал : Стакло
Капацитет : 1000 ML
Заедничката : 24/29
Инка O. D : 84mm
Инка Должина : 305mm
Целокупната Lenght : 465mm
Секој Обид за 1 Парче!
Внимание : На сликата е само за референца!
Ние, исто така, имаат и други relavent производи.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

Клучни карактеристики

Бренд Име:
BINFUL,BINFUL
Класификација:
Колба

Слични производи во категоријата