• Неодамнешно
500mL Лабораторија Стакло Reagent шише, широко устата, со земјата затка

500mL Лабораторија Стакло Reagent шише, широко устата, со земјата затка

DEN 489.60

Количината на стоката
Това е достапна


500m L Лабораторија Стакло Reagent шише, широко устата, јасно, тешки ѕид
(Pls answer : ___________________________ note : ние само им понуди бесплатен превозот за комбиниран цел погоре па pls проверете ја вашата шопинг кошничка во мојата продавница е над )
1, За reagent или ткиво култура медиуми. Autoclavable.
2, Широко устата, со земјата затка
3, Капацитет : 500ml
Посебни капацитет, заедничка големина, и сопствени направени се достапни по барање.
Ние исто така снабдување на сите видови на borosilicate лабораториско стакло, за повеќе детали, ве молиме посетете ја нашата компанија веб-сајт Пекинг Getty Лабораториско Стакло Co.,Ltd.
Клиенти забелешка, ве молиме да ги прочитате пред да ја купите
Плаќање :
Плаќањето мора да се примени во рок од 3 дена од денот на аукција крајот на денот.
Превозот :
Ние само бродот да aliexpress потврди адреса. Ве молиме натпревар вашата адреса со aliexpress пред да се изврши плаќање.
Ние брод во светот! Купувачи се одговорни за должност данок. Ве молиме љубезно ве молиме оставете го вашиот телефонски број за да ги пополните international shipping етикета цел.
Ние користиме стандарден EMS,USPS,UPS-от,FEDEX,DHL превозот. Побрзо превозот е на располагање по барање. Дополнителни превозот бесплатно ќе се применуваат.
Сите производи ќе бидат испорачани од по 48 часа (освен сабота, недела и Празници).
Комбинираат превозот е достапен.
Недостаток & кршење :
Ние се одговорни за оштетените објекти за време на превозот. На клиентите ќе имаат бесплатен замена, и бесплатен превозот.
Ве молиме контактирајте со нас веднаш, ако било скршени предмети се наоѓаат додека го отвори пакетот.
Политика на враќање :
Гаранција за парите назад. Ако не сте задоволни со предмети, ве молиме испратете ги врати во рок од 7 дена во оригинално пакување и состојба,
и ќе добие целосна наплата помалку превозот. Ве молиме да не се вратат на производи без наша дозвола.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас преку Alibaba Trademanager или нашата компанија
Веб Страна : Пекинг Getty Лабораториско Стакло Co.,Ltd.

Клучни карактеристики

Класификација:
Колба
Бренд Име:
HEQI Стакло
Место на Потекло :
Пекинг Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата