• Неодамнешно
0-20% Рачни Brix Рефрактометар Saccharometer Мерење Шеќер Тест Pipette

0-20% Рачни Brix Рефрактометар Saccharometer Мерење Шеќер Тест Pipette

DEN 756.00

Количината на стоката
Това е достапна

Производ Објект : 0-20% Рачни Brix Рефрактометар Saccharometer Мерење Шеќер Тест Pipette
Мерен Опсег : 0-20% Brix
Најмалиот обем вредност : 0.1%
Материјал : Алуминиум легура
Секој Обид за 1 Парче!
Внимание : На сликата е само за референца!
Ние, исто така, имаат и други relavent производи.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

Клучни карактеристики

Бренд Име:
BINFUL,BINFUL
Класификација:
Колба

Слични производи во категоријата