• Неодамнешно
  • -14 %
Нови Пристигнување Креативни DIY Печење Алатка 6-Шуплина Силикони Мини Bundt Калап за Печење Колачиња Bakeware DIY Cookie Торта Мувла БС

Нови Пристигнување Креативни DIY Печење Алатка 6-Шуплина Силикони Мини Bundt Калап за Печење Колачиња Bakeware DIY Cookie Торта

DEN 199.00
DEN 231.36

Количината на стоката
Това е достапна

Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас. Ние ќе испрати пакет од Кина преку воздух пост. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Политика на враќање Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел.57 инчен
Количина : Пакување од 1
Земете температурните екстреми од -40℃ да 260℃,готвачи и browns рамномерно; брз и дури и ладење.
6-Шуплина Мини Vermeil Фенси Bundt Колачи Силиконски Калап, Природно не-стап. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Ако имате било какви прашања, ве молиме порака нас и ни дава шанса да ви помогне. Дамка и мирис кои се отпорни.Повеќето пакети може да се примени во 20 работни дена (4 недели).

Клучни карактеристики

боја:
како се покаже
Колаче Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Силикони
сертификација:
CIQ
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Бренд Име:
ACRDDK
Број На Модел На:
34190
Тип:
Колаче Алатки

Слични производи во категоријата