• Неодамнешно
Оригинални флеш одбор За nikon D7100 flashboard D7100 горниот капак одбор D7100 Камера поправка дел

Оригинални флеш одбор За nikon D7100 flashboard D7100 горниот капак одбор D7100 Камера поправка дел

DEN 912.00

Количината на стоката
Това е достапна

Можете да одредите вашиот саканата количина на елементи и одредена марка и модел број. За Нас Нашите техничари имаат повеќе од десет години искуство во дигитална камера поправка индустрија.

Клучни карактеристики

Компатибилен Бренд:
за nikon
Пакет:
Yes
Компатибилен Камера Стил:
DSLRs
Бренд Име:
маслиново лист
Број На Модел На:
за Nikon D7100
Атрибут:
95% нов користи

Слични производи во категоријата