• Неодамнешно
  • -9 %
Користи Оригиналната плоча 2G RAM меморија+16G ROM Плоча за UMI X3 MTK6592 Octa Core 5.5 Инчен FHD 1920X1080 Бесплатен превозот

Користи Оригиналната плоча 2G RAM меморија+16G ROM Плоча за UMI X3 MTK6592 Octa Core 5.5 Инчен FHD 1920X1080 Бесплатен превозот

DEN 1528.00
DEN 1679.52

Количината на стоката
Това е достапна


Користи Оригиналната плоча 2 G RAM меморија+16 G ROM Плоча за UMI X3 MTK6592 Octa Core 5.5 Инчен FHD 1920 X1080 Бесплатен превозот
Совет : за Сите на нашите Телефонски Екрани се спакувани како проследено со слика.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
KINGZONE
Број На Модел На:
UMI X3

Слични производи во категоријата