• Неодамнешно
2018 xhorse mvci за тојота mvci за хонда hds за VOLVO ГЕНЕРАЛ v10.00.028 софтвер 3 во 1 дијагностички интерфејс

2018 xhorse mvci за тојота mvci за хонда hds за VOLVO ГЕНЕРАЛ v10.00.028 софтвер 3 во 1 дијагностички интерфејс

DEN 1680.00

Количината на стоката
Това е достапна

Ги поддржува повеќето 1996 година и понови for Toyota, for Lexus, а Scion возила со OBDII/DLC3 дијагностика Целосно компатибилни со SAE J2534 во Можност да аплицираат 5 V-24 V да OBD иглички 6,9,11,12,13,14 или ПОМОШЕН 2,5 mm стерео приклучок во Можност да аплицираат GND да OBD иглички 6,9,11,12,13,14,15 или ПОМОШЕН 2,5 mm стерео приклучок за RGB за статус на Led диоди 3.
тоа е зелена pcb не црвениот pcb , ако треба црвено pcb ве молиме контактирајте со нас Моменти : 1.Поддржува Дијагностика и Активна тестови.USB кабел : Комуницира помеѓу алатка и PC/Лаптоп 5. Тогаш тоа нема да ве замолам за код за активирање.ве молиме контактирајте со нас брзо, ние може да разменуваат еден за вас,но купувачи е одговорен за враќање shiping цена во рок од 10 дена
Гаранција : една година
пакет ќе бидат испратени од страна на најбрз и најевтиниот на курирската служба DHL.Возачот ЦД : Вклучува прирачник за корисникот, возачи, и др.
Превозот времето е околу 2 до 5 дена преку UPS DHL и ЕМС,15-30days.
Ние ќе ги искористиме на воздушни меури, за да заврши на предмети внимателно. Најновата Верзија на Софтвер : НАЈНОВИТЕ! За Тојота : V10. Ве молиме да ни остават порака ако имате посебни барања за декларираната вредност.
Ние нема да сноси одговорност за испорака не успее, бидејќи на примачот не е во адресата, и тогаш може да не го потпише превозот сметка
Answer : ___________________________ Note : Ние се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака, превозот време ќе биде многу зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Ве молиме изберете област ЕВРОПСКИ кога сте инсталирање на софтвер.
Предмети ќе се провери внимателно пред да испраќаат.Ги поддржува повеќето 1996 година и понови for Toyota, for Lexus, а Scion возила со OBDII/DLC3 дијагностика 4.
За царинската проблеми и Данок :
1. Песната Не ќе се даде на клиентите по стока се испраќа. имаме професионални шпедиција и не постои никаква не успеа царинската искуство досега. Спецификација : 1.Поддржани Оперативни Протоколи Температура : -20 до 70 Складирање Температура : -40 85 Дијагностички Интерфејс : 16 PIN USB Интерфејс : USB 2.Функција Целосно компатибилни со Тојота TIS Techstream Поддржува Дијагностика и Активна тестови.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Код Читатели & Алатки За Скенирање
Јазик:
Англиски
Верзија На Софтвер:
најновите
Ажурирање На Софтвер:
No
Бренд Име:
RCOBD
Хардвер Верзија:
најновите
Специјални Функции:
USB
Гаранција:
2 години
боја:
како фото шоу
Софтвер:
V10.00.028

Слични производи во категоријата