• Неодамнешно
  • -27 %
VXDIAG Дијагностички Алатка за BMW Icom Програмирање/Кодирање на Ford/Mazda IDS V105 v101 за ФОЛКСВАГЕН /AUDI ODIS V4.0.0 Дијагностички Скенер

VXDIAG Дијагностички Алатка за BMW Icom Програмирање/Кодирање на Ford/Mazda IDS V105 v101 за ФОЛКСВАГЕН /AUDI ODIS V4.0.0 Дијагностички

DEN 18922.00
DEN 25920.00

Количината на стоката
Това е достапна

Но, тоа ќе предизвика грешка кодови во ECU тест во 4 S продавница.21, Програмирање : ISTA-СТР v3.
BMW верзија на софтвер : Дијагноза : ISTA-D v40. Карактеристики главно вклучуваат : дијагноза, програмирање (вкл.
04 го поврзете на телефонот преку Wi-Fi (мобилни телефони се потребни за да го инсталирате софтверот)
05 отворите voice recognition функција (во моментов е достапна само на англиски јазик дигитални телефонски бирање)
06 работат на менито за навигација при возење, гледате DVD (Дури и на оригиналната автомобил е достапен со CD, исто така можете да гледате DVD)
07 Активна интернет апликации (достапни во пост 2012.VXDIAG A3 за BMW функција вовед
Новиот BMW софтвер може да се изврши програмирање и кодирање за сите BMW E/ F/ G серија автомобили. J1850 PWM / SCP
2. (НЕ се препорачува)
10 ефикасно спречување заден крај судир, бидејќи кочница светла флеш брзо кога сопирање сериозно (за 3 Серија 5 Серија, тестирање)
11 користат мобилен телефон во сообраќајот да сурфаат на Интернет на i Drive преку телефон Bluetooth (не се тестирани уште)
12 прилагоди на предупредување брзина на менување на лејн (достапни во high-end автомобили со rearview огледало со мртов агол предупредување индикатор за) (не се тестирани уште)
13 автоматски објави рачната сопирачка (паркинг копче) кога возилото е започната (тестирање)
14 додадете лејн заминување систем и патот предупредување идентификација функција (достапни во факултативна автомобили со пред камери) (не се тестирани уште)
15 L7 околу Звук Про
Персоналните Прилагодување
1. Инженер верзија е толку практични и моќни дека тоа може да се постигне професионални карактеристики кои сите оригинални професионални компјутери може да се реализира, може да се промени јазикот во Кинески преку OBD порта за увоз на автомобили (Европа регулатива автомобили, Соединетите Држави и на сад, Африка, итн.Поддршка на BMW, LAND ROVER & JAGUAR, "ФОЛКСВАГЕН", исто така, ја поддржува најновите DOIP дијагноза (протокол се користи за возила произведени по BMW F серија, Land Rover и Порше, "Фолксваген" нови модели). Исто како BMW ICOM А1 / А2 / A3, ALLSCANNER VXDIAG A3 ги поддржува сите BMW софтвер и е добро на влакна програмирање.

Клучни карактеристики

боја:
Не софтвер, Со Софтвер HDD
Тип На Објект:
Код Читатели & Алатки За Скенирање
Верзија На Софтвер:
најновите
Јазик:
Англиски
Бренд Име:
VXDIAG
Хардвер Верзија:
2017
Ажурирање На Софтвер:
No
Специјални Функции:
USB
квалитет:
супериорен
Пакет:
Стандард
перформанси:
Одлична /силна и стабилна
Гаранција:
Една година гаранција за квалитет
Јазик:
Мулти-јазик
техничка поддршка:
На располагање и Навремено
превозот:
Брзо и Навремено
По продажба на Услуги:
Совршен и погоден
Автомобил Производител:
BMW/ГМ/AUDI/FORD/MAZDA

Слични производи во категоријата